Webinar


Apteczka antykryzysowa

sprawdzone strategie, jak zbudować odporność psychiczną

Kończy się trudny rok, a przed nami kolejny, który bez względu na okoliczności może być tym, który będziesz dobrze wspominać
W trakcie webinaru opowiem o 5 strategiach, które zastosowałem, żeby wyjść z głębokiego kryzysu i odbudować siebie po bankructwie osobistym i finansowym
 
Opowiem swoją historię, z której dowiesz się, co spowodowało, że straciłem prawie wszystko, jak odbudowałem swoje życie i znalazłem się w miejscu, o którym kiedyś nawet nie marzyłem. Na podstawie prawdziwej historii pokażę Ci, że niemożliwe jest możliwe.
 
Pokażę Ci strategie, które możesz wdrożyć w swoje codzienne doświadczenia od razu, a które podniosą Twoją skuteczność działania, poziom bezpieczeństwa i dodadzą Ci wiary w siebie.

Dowiesz się jak także, jak bez względu na okoliczności i trudności zwiększyć poziom odczuwalnego szczęścia, poprzez pracę nad swoimi przekonaniami.
 
Wcale nie potrzebujesz życia bez problemów, ale umiejętności jak sobie z tymi problemami radzić.
 

Kim jestem?

 

Nazywam się Mateusz Brol i jestem człowiekiem, który doświadczył życia. Po trudnym dzieciństwie, nie radząc sobie z emocjami, mimo kreatywności i zaangażowania, zbankrutowałem i popadłem w uzależnienie od alkoholu i środków psychoaktywnych.

 

Po powrocie do trzeźwego życia, zmierzyłem z rzeczywistością – swoimi chorymi emocjami, długami, zniechęconym otoczeniem, brakiem zaufania i środków do życia.


Dzisiaj cieszę się życiem, o którym kiedyś mogłem tylko pomarzyć.

 

Moim celem nadrzędnym jest pomagać, korzystając z wiedzy, umiejętności i doświadczenia, które pomogły mi stanąć na nogi po upadku.

Czas trwania ok 2,5 h 
Koszt 67 zł
w tym nagranie z webinaru.